Flexipass nedir?

Flexipass nedir?

Posted on
Flexipass nedir?
Balkan Flexipass
Flexipass herkesin çok merak ettiği konulardan bir tanesidir. Flexipass balkanlarda mükemmel bir seyahat yapmanızı sağlayan ve size eşsiz deneyimler sunan bir yöntemdir. Peki Flexipass nedir? Balkan Plexipass.
Flexipass sadece Balkan ülkelerinde geçerli olan demiryolu ile seyahat kartına denilir. Bu yöntem oldukça ekonomiktir ve sizlere Balkanlarda muhteşem bir tatil yapma imkanı sunmaktadır. Balkan flexipass ile anlaşması olan demiryollarından iki ay boyunca istediğiniz Balkan ülkelerine gidebilirsiniz.
Flexipass Nasıl kullanılmaktadır?
Flexipass kullanabilmeniz için öncelikle bir flexipass kartınız olması gerekmektedir. Flexipass kartınızı bilet satış ofislerinden alabilirsiniz. Size bir form verilecektir. Bu formada istenilen bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra ücretini ödeyerek flexipass kartınızı alabilirsiniz.
Flexipass ile Gezilebilecek Ülkeler Nelerdir?
Flexipass ile şu ülkeleri rahatlıkla gezebilirsiniz;
• Yunanistan
• Bosna-Hersek
• Niş
• Belgrad
• Novi Sad
• Petrovaradin Bölgesi
• Balkan Festivalleri
Flexipass ile yapacağınız gezilerinizi Balkanlarda yapıan festivallere göre ayarlarsanız daha çok eğlenirsiniz. Flexipass ile iki ay boyunca eşsiz bir Balkan seyahatleri deneyimi yaşarsınız. Flexipass ücretlerini bilet satışı yapılan yerlerden ya da TCDD telefon numaraları üzerinden öğrenebilirsiniz. Flexipass ile gezecekseniz bazı önerileri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Kart üzerinde bulunan bilgileri trene bindiğiniz an doldurmanız çok önemlidir. Bilgilerinizi trene biner binmez eksiksiz girerseniz bilet kontrolü sırasında ceza ödemek zorunda kalmazsınız. Felxipass ile pulman koltuklarda ücretsiz olarak seyahat edebilirsiniz. Yataklı ve kuşetli vagonlar için ek ücret ödemeniz gerekir.
Flexipass ile yolculuklar çok yoğun olduğu için önceden rezervasyon yaptırmanız daha iyi olacaktır. Bu sayede seyahatinizi garanti altına almış olursunuz ve sıkıntı yaşamazsınız. Balkan Flexipass almayı düşünüyorsanız TCDd tarafından izin verilmiş gişelerden kolaylıkla alabilirsiniz. TCDD ile telefon üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Daha Fazlası İçin Flexipass

Pinterest Sayfamız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir